O nás

 1. Ako sa záujemcovia môžu dostať k spravodajstvu?
  V súčasnosti je už dostupná registračná stránka www.minutymt.sk a mobilná aplikácia pre Android a iOS, kde stačí opäť v jednej minúte vyplniť e-mailovú adresu či telefónne číslo a zaškrtnúť si, z akých odborov si prajete spravodajstvo dostávať. Podľa záujmu budeme pridávať ďalšie odbory.
 1. Aké výhody pracovníkom v zdravotníctve MinútyMT prinášajú?
  Boli časy, keď sme hltali všetky nové informácie. V súčasnosti je problém opačný: informácie sa na nás valia zo všetkých strán, ale mnohokrát sa brodíme množstvom správ, ktoré vlastne nepotrebujeme, kým nájdeme to, čo hľadáme. Minúty MT majú veľmi ambiciózny cieľ: zjednodušiť vašu cestu k relevantným svetovým aj slovenským správam z oblasti medicíny a farmácie. Nechceme lekárov a prípadne farmaceutov zahlcovať množstvom „prázdnych“ informácií, ale vyberať to najpodstatnejšie na základe našich mnohoročných skúseností.
 1. Čo zaručuje kvalitu informácií?
  Predovšetkým vy, naši čitatelia, ktorí tak noviny Medical Tribune, ako aj ďalšie časopisy odoberáte a čítate, prípadne aj do nich prispievate. Predstavujete pre nás cennú spätnú väzbu a motiváciu, aby sme prinášali to najaktuálnejšie, čo sa v našom odbornom svete deje. V budúcnosti uvítame všetky podnety a názory. Chceme tu byť aj naďalej predovšetkým pre vás – slovenských zdravotníkov. Usilujeme sa o podporu všetkých odborných spoločností.
 1. Ako je zaisťované financovanie projektu?
  Celkom rovnako ako financovanie všetkých našich webových aj tlačených projektov. Sú to predovšetkým naši seriózni partneri, ktorým záleží na vzdelávaní a informovanosti slovenských odborníkov. Vydavateľstvo MEDICAL TRIBUNE CZ nikdy nezískavalo zdroje z grantov alebo inej pravidelnej „podpory“. Udržateľnosť všetkých našich projektov stojí na tom, že dokážeme prinášať také informácie, ktoré zaujmú.
 1. Prečo by sa mal lekár zaregistrovať na www.minutymt.sk?
  Naši redaktori sledujú všetko, čo sa vo svete medicíny a farmácie deje. Snažíme sa, aby nám neunikla žiadna zaujímavá informácia. Cestujeme na kongresy tak po Slovenskej republike, ako aj v zahraničí, sledujeme dôležité svetové spravodajstvá, z ktorých vyberáme tie správy, ktoré majú čo povedať slovenským zdravotníkom. Sledujeme politicko-sociálne kauzy, s ktorými oboznamujeme odbornú verejnosť bez toho, aby sme tieto diania jednostranne komentovali. Prinášame dáta zo všetkých oblastí slovenského zdravotníctva, medicíny aj farmácie. Chcete byť „in“? Zaregistrujte sa na www.minutymt.sk.
 1. Bude nutné za spravodajstvo platiť?
  O spoplatnení spravodajstva neuvažujeme, poskytujeme ho ako nadštandardnú službu čitateľom našich titulov a návštevníkom webových stránok.